MUDr. Aleš Polách - soukromá stomatologická praxe

Aktuality a odkazy

AKTUALITY:

Vzhledem k epidemiologické situaci v souvislosti s šířením koronaviru COVID-19 máme pozměněn provoz ambulancí (včetně dentální hygieny).

V ordinačních hodinách vyhovíme JEN předem telefonicky objednaným pacientům. Budeme se snažit kontaktovat pacienty den dopředu s dotazem na aktuální zdravotní stav, možnou karanténu atd.. Přesto si prosím hlídejte datum a čas svého objednaného termínu. V případě, že se nedostavíte, musíte počítat, že se vše posune minimálně o 3 měsíce. Pokud se necítíte dobře, jste nemocní nebo v karanténě, zavolejte nám to prosím dostatečně dopředu. Pokud zavoláte půl hodiny před Vaší návštěvou, tak tento čas už těžko využije jiný pacient...

Neplatí ranní půlhodina pro bolestivé pacienty, i bolestiví se musí předem telefonicky nahlásit (!), přičemž se jim najde nejvhodnější čas k ošetření.

Dodržujte prosím časový harmonogram objednání, při Vašem zpoždění delším než 5 minut již patrně nebude prostor k Vašemu ošetření. Hlavní vchod do objektu bude otevřen, dveře do čekárny budou zamčeny elektrickým zámkem. Vidíme Vás na kameře a jakmile to bude možné a vhodné, dálkově Vám odemkneme. Dále postupujte dle "návodu" viz odkaz níže - organizační opatření pro pacienty v době nákazy COVID-19. Tato opatření budou platit až do odvolání.

Koronavirová doba nás poučila v objednávání. Protože jsme volali den předem každému objednanému pacientovi, získali jsme data, ktérá nám pomůžou efektivněji objednávat tak, aby jste Vy-pacienti, nemuseli dlouho čekat v čekárně a měli termíny, které Vám vyhovují. Zjistili jsme, že řada z Vás byla vyloženě překvapena, že příští den se mají dostavit na termín, který si sami domluvili. A dle dokumentace z karty se jednalo překvapivě o ty lidi, kteří se opakovaně nedostavovali na domluvené termíny. Proto jsme se rozhodli vyhlásit politiku třikrát a dost. Znamená to, že pokud se pacient nedostaví v posledních 3 letech třikrát bez předchozího zrušení termínu (minimálně den předem), nebudeme již takového pacienta v nejvíce disponovaných časech a termínech objednávat (tzn. typicky brzy ráno a pozdě odpoledne). Tyto termíny a časy přenecháme „spolehlivým“ pacientům.

AKTUALITY: POZOR! Jsou pozorovány výpadky GOIP brány, proto pokud se nedovoláte na mobilní číslo 605529721, volejte na číslo 552302883 ! Děkujeme za pochopení. 27.10.-29.10.2021 neordinujeme.25.11. 2021 neordinujeme. Pro aktuální informace prosím sledujte naše webové stránky www.mudrpolach.cz.

Děkujeme za pochopení.

ODKAZY:

Organizační opatření pro pacienty v době nákazy COVID-19

Anamnestický formulář v době nákazy COVID-19

Informovaný souhlas k extrakci zubu

Poučení po chirurgických výkonech v dutině ústní

Informovaný souhlas k implantaci

Poučení k ošetření kořenových kanálků zubu

 

© 2009 L.T.